Krásné bytové dekorace - nalepíte si je sami

21. srpna 2014 v 20:55 | Mi11nda
Jako malý zdroj inspirace pro vaše vlastní řešení přinášíme vlké množství Nálepky na stěnu, které umožní dotvořit interirérové detaily vašeho bytu. Pokud si nebudete vědět s výběrem, stačí navštívit náš eshop. Při výběru velké samolepky dbejte na mohutnost a výraznost motivu, aby samolepka neměla moc tmavých ploch apod., proto aby na výsledné zdi nepůsobila moc násilně.Jako každá grafika tak i nálepka s beruškou potřebuje kolem svého motivu patřičný porostor, jinak může působit utiskle. Nálepky na stěnu mají mnoho motivů, přesto jsou nejžádanější zvířecí, abstraktní motivy a květinové vzory. Ani na ostatní bysme neměli zapomínat.

Nálepky na stěnu mají rozmanité druhy motivů, že je až těžké vybrat ten správný. Je však vhodné pořádně promyslet jaký motiv zvolíš a kam ho umístíš, aby to navzájem ladilo a upoutalo to pozornost návštěv. Pokud bys ráda samolepky umístila někam jinam, než na zeď, nevadí.

Samolepky pro děti můžete použít téměř kamkoliv, na bílou i na barevnou zeď, na obklady v koupelně, na tapety, ale i na nábytek. Povrch musí být suchý a zbavený mastnoty a prachu. Můžete si vybrat kategorii podle toho, co se vám líbí, např. nápisy, květiny a rostliny, postavy a lidé, zvířata, abstraktní motivy nebo samolepky pro děti.


Váš dům nebo byt získá osobitý styl a bude vyzařovat vše o vaší povaze. Pokud i vy stejně jako mnoho ostatních patříte mezi lidi, kteří chtějí ohromit své návštěvníky, může pro Vás být stejně jako pro mnohé ostatní řešením nový fenomén zvaný dekorace na zeď.

Trendem současnosti jsou zaručené dekorace na zeď. Jsou správnou volbou pro chvíle, kdy zjistíte, že potřebuje vaše bydlení změnu. Netoužili jste třeba změnit vaši fádní bílou koupelnu na koupelnu se středomořskou tématikou, kde by byly samé rybičky, mušličky a hvězdice? Nálepky na stěnu představují cenově dostupné řešení výzdoby interiéru. Výhodou je možnost výběru z obrovského množství motivů, takže každý si přijde na své. Není to velká investice pro změnu interiéru a aplikace

Nálepky na stěnu je velmi jednoduchá, že to zvládne každý a na "vylepšování" interiéru se mohou podílet i děti. Výběr vzoru se určitě liší využitím místností (např. do ložnic, které slouží k odpočinku a relaxaci, bych nedávala moc divoké vzory atd.)

Vyvarujte se proto nákupu samolepek u pochybných nebo neověřených prodejců. Vzhledem k popularitě těchto moderních dekorací se i trh zaplavuje výrobky, které se kvalitní samolepky na zeď snaží napodobit. Typickým příkladem jsou samolepicí dekorace nabízené na trzích u čínských prodejců apod.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 14:47 | Reagovat

Do ložnice bych samolepky asi nedávala, ale je to věc názoru. Líbí se mi postele z masivu, jsou kvalitní a vydrží https://www.maxi-postele.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama