Srpen 2014

Vyhrajte samolepky na zeď

25. srpna 2014 v 19:26 | Micalinda
Ahojda - tak je to tady - magazín VelkeSamolepkyNaZed.cz vyhlásil soutěž o poukazy samolepicí dekorace na zeď (samolepky na stěnu) a to v hodnotě 1 500 Kč. Zapojte se i vy do soutěže a mějte šanci na výhru:) Já se rozhodně zapojím, protože je to můj oblíbený shopík s nálepkama:))

Krásné bytové dekorace - nalepíte si je sami

21. srpna 2014 v 20:55 | Mi11nda
Jako malý zdroj inspirace pro vaše vlastní řešení přinášíme vlké množství Nálepky na stěnu, které umožní dotvořit interirérové detaily vašeho bytu. Pokud si nebudete vědět s výběrem, stačí navštívit náš eshop. Při výběru velké samolepky dbejte na mohutnost a výraznost motivu, aby samolepka neměla moc tmavých ploch apod., proto aby na výsledné zdi nepůsobila moc násilně.

Dekorace do ložnice - jak ji vybrat?

19. srpna 2014 v 15:06 | Morelinak
Domov je místem, kde byste neměli dělat kompromisy v otázce pocitů z bydlení, využijte samolepicí dekorace jako snadno proveditelnou změnu, která vašemu domu nebo bytu dodá novou energii. Tento designový dekorov je ideální pro ozdobení kuchyně, obývacího nebo dětského pokoje, ložnice, chodby či jiných místností.

Jak vybrat krásné samolepky do ložnice?

18. srpna 2014 v 12:12 | Roninka
Na rozdíl od tapet není vzor natištěný na folii, ale jednotlivé vzory jsou vyřezány do folie a následně nalepeny na zeď. Naše samolepky do ložnice nejsou určeny pouze na zeď, ale jsou vhodné také jako dekorace na dveře, skříně, zrcadla či lednice. Jak ale v domově dosáhnout změn, když nemáte čas, chuť a ani dostatek peněz na například kompletní vymalování, nákup nového nábytku či přestavbu toho dosavadního?